Životní lekce duše

Co si tvá duše naplánovala před tímto zrozením

Každý život, do kterého se zrodíš, má nějaký plán. Duše si jej stanovuje vždy, než se má znova narodit, do další inkarnace. Je to škola, pochopení něčeho, co se chce v daném životě naučit. 

Když víš, jaká konkrétní lekce to je, dokážeš se zkušenostmi posouvat rychleji, vnímat více souvislostí a jít za tím, co tvá duše opravdu chce.  Možna jsi zvědavá a chceš vědět, jakou životní lekci si tvá duše zvolila. Pak jsi tady správně. Pomůžu ti odhalit toto “tajemství” přímo z tvých Akášických záznamů. 

V rámci tohoto rozboru získáš

Co jsou záznamy duše

Záznamy duše si můžeš představit jako knihovnu, kde jsou ukryty veškeré informace o všech bytostech. Je to jakési energetické pole, kde je zaznamenáno vše, co se potřebuješ o sobě dovědět. Ukrývají v sobě moudrost vědomí a podstatu bytí. Zaznamenáno je tady úplně vše. 

Vstup do záznamů duše neslouží k předvídání budoucnosti, ale k hlubšímu pochopení souvislostí, které ti mohou pomoci vytvořit lepší budoucnost. 

Díky vědomému propojení se jménem duše poznáš hlouběji sama sebe, na nejvyšší úrovni svého Bytí. 

Díky svému plánu duše jsem si uvědomila, proč se mi některé věci dějí tak,
jak se dějí. Díky tomu každý den dělám vědomá rozhodnutí 
a vím, že jsem na správné cestě.

Adéla

Jak to v praxi bude vypadat?

Vyplň objednávkový formulář (včetně data a místa narození, které potřebuji k přesnému vyhledání v záznamech). Pokud žiješ v zahraničí a chceš platit v eurech, pod formulářem klikni na tlačítko “chci platit v eurech”.

Rozbor lekce duše ti zašlu do e-mailu, který uvedeš v objednávce do 14 dnů od zaplacení objednávky, ve formě pdf. 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Upozornění:  Při své práci řeším lidské osudy, životní situace a pracuji s energiemi v těle,
ale tyto techniky nenahrazují odbornou lékařskou nebo komplexní klinickou psychologickou a psychiatrickou péči.
Dávám doporučení, vysvětlení, ale jak klient s radami a svým dalším životem a zdravím naloží, je jen a pouze jeho vlastní odpovědnost.