Terapie pro duši

I duše touží být hýčkaná

Chceš snadněji proniknout do tajů své duše? Odhalit na úrovni přirozeného bytí, co způsobuje tvé životní výzvy? Pak je terapie pro duši právě pro tebe.

Pomůžu ti nahlédnout přímo do záznamu tvé duše, kde se společně podíváme na tvé limity z jiné perspektivy, než je vidíš ty teď. Podíváme se i společně na to, jak se dají ve fyzické rovině řešit. To znamená nejenom suchá teorie, ale půjdeme pěkně do praxe. 

To je klíč k tomu, abys v životě viděla výsledky.

Jaká témata můžeme společně řešit

Co ti terapie pro duši přinese?

To je pouze zlomek toho, v čem ti může terapie pro duši pomoci. Zaměřit se společně můžeme také na témata, jako jsou zdraví, práce a podnikání, nalezení životního poslaní a sebejistoty na úrovni duše.

Jak to bude probíhat?

Jak to v praxi bude vypadat?

Vyplň objednávkový formulář. Po připsání platby se domluvíme na termínu společného online hovoru, kde si během 20 minut zformulujeme konkrétní otázky a záměr. 

 
Po doručení tohoto e-mailu si domluvíme termín terapie, kde se zaměříme konkrétně, na přepis limitujících přesvědčení a akční kroky, abys viděla výsledky ve hmotné realitě. Je důležité si uvědomit, že jen na tobě záleží, jak se tvůj život dál bude ubírat. Pomůžu ti nastavit cestu, ale kam půjdeš už závisí pouze na tobě. 
 
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.