Meditace Sebejistá tělem i duší

 • ANO
  Chci se naučit pracovat se strachem, aby mě konečně přestal pohlcovat, když chci udělat krok dopředu
 • ANO
  Chci vytáhnout svou přirozenou sebejistotu na povrch a ujasnit si své priority a cíle. Chci vědět ze srdce, že moje přání jsou v souladu s mým podvědomím
 • ANO
  Objednávám si meditace i s oběma bonusy
 • ANO
  Překontrolovala jsem si všechny údaje, které jsem zadala do objednávky, především e-mailovou adresu, na kterou si přeji zaslat přístupové údaje do členské sekce.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Když se ke mně dostaly tyto meditace, moc jsem nechápala, proč jsou pohromadě. Už po poslechu první jsem pochopila, jak moc tato témata spolu souvisí. Meditacemi to však nekončí, můžete pokračovat v práci na sobě velmi příjemnou formou dál. Sama jsem jako v pohádce prokoukla z nemotorného ošklivého káčátka do krásné labutě a také otevřela truhlu s pokladem. Pokud chcete na vlastní kůži zažít svou pohádku i v reálném životě, nechte se také vést medovým hláskem Aničky.
Dana Kratochvílováwww.danakratochvilova.cz
Aničkine meditácie sa ku mne dostali práve v čase, keď mi nebolo najlepšie na duši a riešila som, čo ďalej. Keďže jej prácu už poznám, mám meditáciu, ktorú mi Anička tvorila na mieru, vedela som, že to bude to, čo práve v tejto chvíli potrebujem, a že ma nesklame. A nie len, že nesklamala, ale naopak ma nadchla. Obe meditačné nahrávky sú doplnené krásnymi vizualizačnými videami a príjemnou hudbou, ktoré umocnia zážitok. Priniesli mi hľadaný pokoj do duše a povzbudili ma vo viere, že všetko bude zase dobré. Ďakujem, Ani.
Marta Kluchováwww.martakluchova.sk

Potřebujete pomoci s objednávkou?

Napište mi na anna@sebejista.cz

Ráda vám pomohu a poradím.