Rychlý vhled ze záznamů duše

Potřebuješ rychlou odpověď na situace, které teď aktuálně řešíš?

Pak využij možnosti rychlého vhledu ze záznamů duše. Můžeš se ptát na jedno téma do hloubky, nebo na 3 otázky, na které ti stručněji odpovím ze záznamů tvé duše. Stručnost v tomto případě znamená větší údernost tam, kam je potřeba (ne omezení informací). 

Výhodou této možnosti je rychlejší odpověď na témata, která aktuálně potřebuješ. Nemusíš tak čekat
3 až 4 týdny na můj volný termín. Nejsme ani závislé na společném čase. Ve volné chvíli načtu odpověď z tvých záznamů a pošlu odpověď ve formě audionahrávky. 

V rámci vhledu získáš

Co jsou záznamy duše

Záznamy duše si můžeš představit jako knihovnu, kde jsou ukryty veškeré informace o všech bytostech. Je to jakési energetické pole, kde je zaznamenáno vše, co se potřebuješ o sobě dovědět. Ukrývají v sobě moudrost vědomí a podstatu bytí. Zaznamenáno je tady úplně vše. 

Je to jakýsi vesmírný  internetový prohlížeč, kde si můžeš vygooglit, co zrovna potřebuješ vědět. Můžeš v nich najít odpovědi na otázky, proč jsi tady a jak život využít ke svému vlastnímu naplnění. Dozvíš se, jak manifestovat hojnost ve hmotě a začít konečně žít život v lekosti a hojnosti.

Vstup do záznamů duše neslouží k předvídání budoucnosti, ale k hlubšímu pochopení souvislostí, které ti mohou pomoci vytvořit lepší budoucnost. 

V rámci této služby neprovádím načítání darů duše. Pokud chceš zjistit své dary duše, více informací najdeš tady>>.

Jak to v praxi bude vypadat?

Vyplň objednávkový formulář (včetně data a místa narození, které potřebuji k přesnému vyhledání v záznamech). Pokud žiješ v zahraničí a chceš platit v eurech, pod formulářem klikni na tlačítko “chci platit v eurech”.

Odpověď ti zašlu během následujících 3 dnů, do tvého emailu (případně WhatsAppu) ve formě audia, které si můžeš ihned přehrát a případně se doptat, na to, co budeš k tomuto tématu potřebovat. V ceně máš mých 30 minut času (délka audionahrávky + odpovědi na tvé otázky). 

Varianta s terapií

Rychlý vhled probíhá stejně, jako u základní varianty. Odpovědi ti zašlu ve formě audia. Následně se domluvíme na termínu, kdy se potkáme na společném 60minutovém videohovoru a zpracujeme informace terapeuticky tak, aby se ti problémy přestaly neustále opakovat. Naprogramujeme tě ke změně, abys dosáhla cílů, jaké si přeješ (ať už je to vztah, podnikání nebo podpora zdraví).

V objednávce zadej Rychlý vhled + terapie. 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.