Rychlý vhled ze záznamů duše

Potřebuješ rychlou odpověď na situace, které teď aktuálně řešíš?

Pak využij možnosti rychlého vhledu ze záznamů duše. Můžeš se ptát na jedno téma do hloubky, nebo na 3 otázky, na které ti stručněji odpovím ze záznamů tvé duše. Stručnost v tomto případě znamená větší údernost tam, kam je potřeba (ne omezení informací). 

Výhodou této možnosti je rychlejší odpověď na témata, která aktuálně potřebuješ. Nemusíš tak čekat
3 až 4 týdny na můj volný termín. Nejsme ani závislé na společném čase. Ve volné chvíli načtu odpověď z tvých záznamů a pošlu odpověď ve formě audionahrávky. 

V rámci vhledu získáš

Co jsou záznamy duše

Záznamy duše si můžeš představit jako knihovnu, kde jsou ukryty veškeré informace o všech bytostech. Je to jakési energetické pole, kde je zaznamenáno vše, co se potřebuješ o sobě dovědět. Ukrývají v sobě moudrost vědomí a podstatu bytí. Zaznamenáno je tady úplně vše. 

Je to jakýsi vesmírný  internetový prohlížeč, kde si můžeš vygooglit, co zrovna potřebuješ vědět. Můžeš v nich najít odpovědi na otázky, proč jsi tady a jak život využít ke svému vlastnímu naplnění. Dozvíš se, jak manifestovat hojnost ve hmotě a začít konečně žít život v lekosti a hojnosti.

Vstup do záznamů duše neslouží k předvídání budoucnosti, ale k hlubšímu pochopení souvislostí, které ti mohou pomoci vytvořit lepší budoucnost. 

V rámci této služby neprovádím načítání darů duše. Pokud chceš zjistit své dary duše, více informací najdeš tady>>.

Jak to v praxi bude vypadat?

Vyplň objednávkový formulář (včetně data a místa narození, které potřebuji k přesnému vyhledání v záznamech). Pokud žiješ v zahraničí a chceš platit v eurech, pod formulářem klikni na tlačítko “chci platit v eurech”.

Odpověď ti zašlu během následujících 3 dnů, do tvého emailu (případně WhatsAppu) ve formě audia, které si můžeš ihned přehrát a případně se doptat, na to, co budeš k tomuto tématu potřebovat. V ceně máš mých 30 minut času (délka audionahrávky + odpovědi na tvé otázky). 

Nemala som veľké očakávania, netušila som co všetko môžete vidieť 🙏,
zajtra si to musím vypočuť ešte raz,bolo to uzastne, tolko informácií,
ani neviete aká som Vam vďačná.  Veľká vďaka za Váš čas, robíte uzastnu prácu.

Simona
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Upozornění:  Při své práci řeším lidské osudy, životní situace a pracuji s energiemi v těle, ale tyto techniky nenahrazují odbornou lékařskou nebo komplexní klinickou psychologickou a psychiatrickou péči.

Dávám doporučení, vysvětlení, ale jak klient s radami a svým dalším životem a zdravím naloží, je jen a pouze jeho vlastní odpovědnost.