Co když mi podnikatelská strategie nefunguje? 

Zamýšlíš se občas nad tím, proč zrovna tobě tvoje podnikatelská strategie nefunguje? I když sis zvolila ověřenou, se kterou má spoustu lidí velké výsledky. Pak máš chuť se na strategie vykašlat, jenže…

V podnikání se bez nich neobejdeš. I když chceš podnikat v souladu s duší, tak na to, abys mohla manifestovat ve 3D, je potřeba mít tu svou. 

Jenže, co když ti strategie nefungují a nefungují ani drahé kurzy, které fungují ostatním?

Také jsem koupila velmi drahý a velmi dobře propracovaný kurz na velmi dobré úrovni jedné známé zahraniční markeťačky, měla jsem na něj skvělé reference. Fungoval ostatním ženám, ale mě ne. 

Jakto? Tato strategie totiž nebyla v souladu se mnou. Dělala jsem věci, ve kterých jsem se necítila dobře. Ne ve všem jsem se cítila komfortně, ne všechno bylo tak, jak bych si to představovala. Měla jsem ten mizerný pocit a to se mi odráželo do podnikání.

Strategie v souladu s duší

Já učím ženy v rámci svých mentoringových programů, kurzů i individuálních konzultací, aby byly strategie v souladu s jejich duší. Zaměřuju se na strategie, které ladí s tebou, ne ve fyzické rovině, ale s tvou duší.

 

Proč? 

Protože každá duše je napojena na Božský zdroj. Tady je ukryta veškerá inspirace a především integrita, která je, pro dlouhodobě úspěšné podnikání, klíčová. 

Z tohoto zdroje získáváš životodárnou energii, inspiraci, nápady a vše, co manifestuješ do 3D a do hmoty tak, aby ti podnikání přinášelo užitek. 

Vím, že tomu možná nevěříš… Byla jsem na tom podobně. Ale tím, že jsem si to vyzkoušela a funguje mi to, tak jsem svůj názor přehodnotila a začala se tímto zabývat v rámci spirituálního podnikání, které je posazené na zdravém selském rozumu a na racionálních základech akce v reakci. 

Protože, ať děláš cokoliv, ať si najdeš jakoukoliv oblast podnikání, potřebuješ s tím být v souladu a potřebuješ se ve strategiích cítit dobře. 

Já řeším strategie s každou ženou zvlášť, protože každá jsme jiná. Každá duše je jiná. Co žena, to jiná strategie.  Propojujeme je společně s dary duše a mou typologií archetypů duše. Každá duše to má jinak, i když třeba mají obě dar komunikace. Proto je třeba s tím pracovat individuálně.

Pokud se strategií nejsi souladu, fungovat ti nebude, i kdyby ses rozkrájela. 

A to je důvod, proč třeba tobě nefungují spolupráce s předními mentorkami, které jsou skvělé a mají výborné výsledky. Je to o tom najít v čem se cítíš dobře a v čem jsi v souladu. 

Nepíšu tady teď o dílčích krocích, tam může být někdy nesoulad, protože občas je třeba vystoupit z komfortní zóny. O tom třeba příště.

Nahlédni do svého nitra

Pokud ti strategie nefunguje, podívej se do svého nitra a najdi si odpověď sama v sobě. Každá z nás si totiž dokáže načíst ve svých záznamech to, co potřebuje, to co v podnikání řeší.

Ženy často zajímají záznamy duše, přečtou si knížku, ale pak už neví, jak dál. Taky jsem začínala tak, že jsem si koupila knížku a naučila se načítat. Pak jsem načítala a ptala se, ale odpovědi nepřicházely nebo byly nejasné.

Zjistila jsem totiž, že nevím, jak se mám ptát. Když se totiž nepoloží správně otázka nepřijde správná odpověď. Když je otázka nekonkrétní, přijde nekonkrétní odpověď.

Další důležitou věcí je to, že odpověď musí být s tebou v souladu.

Záznamy ti mohou v podnikání opravdu hodně pomoci tvou strategii najít. Nacítíš se sama na sebe, jsi víc sama v sobě, jdeš do své podstaty duše.

Někdy si můžeš dlouhé roky myslet, že ti jde podnikání dobře a že vyděláváš peníze, ale když pak přijde vyhoření, zisky jdou stejně do háje.

Protože když není podnikání v souladu s tvou duší, nefunguje.

Přesné strategie učím v kurzu Vydělávej tím, co tvá duše miluje. I já jsem si takto uvědomila, že plné nasazení v MLM není moje. Byla jsem na úspěšné pozici v MLM firmě, měla jsem slušné zisky, ale v té době mi to nedávalo prostě smysl. 

Přestaň dotovat své podnikání penězmi, svým časem, na úkor svého života. Užívej si svůj život. Dovol si vzít svou vnitřní sílu a dělej to co je s tebou v souladu. Použij k tomu záznamy své duše, kde je vše ukryto.

Jsi ready na na změnu a rezonuje to s tebou? Podívej se na webinář Akášické záznamy v podnikání.  

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.