Pojďme společně objevit sebejistou ženu ve tvém nitru

Anna Lukšová, autorka

Stáhni si audiovizualizaci zdarma

6 let provázím ženy cestou k osobní a profesní sebejistotě. 

Jsem certifikovaná koučka, terapeutka NLP a meditační trenérka. Pomáhám lidem, kteří řeší (často neočekávanou) výzvu ve svém životě (vztahy, práce, prosperita) a potřebují na ni nahlédnout z jiného úhlu. Z vlastní zkušenosti vím, že dalším úhlem pohledu a pochopením, se dokáží lépe vyznat sami v sobě i kolem sebe. 

Vzdělání pro svou profesi jsem získala studiem:

 • Oneness university v Indii
 • Vysoké školy humanitas v Sosnowci
 • 6 měsíčním studiem NLP Mistr praktikant / terapeut
 • Kurz NLP kouč / praktikant

Ale především osobními zkušenostmi, kterými jsem si ve svém osobním a profesním životě prošla. 

Sama jsem se dlouho trápila se svým životem. Dostala jsem se do dluhů, měla jsem za sebou několik zpackaných vztahů, krachující podnikání a totálně nízkou sebedůvěru.

V životě jsem překonala 3 mezníky:

1. Vybudovala jsem své první podnikání. Během několika měsíců se rozpadlo, jako domeček z karet. Bylo to mou vlastní blbostí. Málem jsem skončila na ulici, bez prostředků. Postavila jsem se znovu na vlastní nohy.

2. Půl roku jsem žila s mužem, se kterého se vyklubal sňatkový podvodník. Neměla o tom ani tušení. (Maskoval to velmi dobře.) Díky změně jsem vědomě našla svou spřízněnou duši

3. Měsíc před porodem jsem se dozvěděla, že se mé dítě narodí na 99 % mrtvé. Stála jsem na pokraji osobního zhroucení. 

Všechny krizové momenty jsem překonala a zvládla vlastními silami, prací sama na sobě a se svou vědomou a podvědomou myslí.

Dokážu ti pomoci, protože jsem si tyto situace sama prožila. Dokážu se tak vžít do toho, co právě prožíváš.

Jak ti mohu pomoci

 • Mentální koučnik
  Jsem profesionální koučka a pomáhám v různých životních oblastech. Chceš udělat v životě změnu? Ať už je to v oblasti vztahů, peněz, práce, podnikání nebo sebevědomí? Pomůžu ti s ujasněním cílů, vizí, s využitím tvého vnitřního potenciálu.
 • Konzultace / mentoring
  Teorii společně převedeme do praxe, abys viděla výsledek na vlastní oči a dosáhla svého cíle. Řešíš náročnou nebo neočekávanou situaci? Poskytnu ti pohled z druhé strany a pomůžu k vidění dalších možností daných situací.
 • Terapie
  Možná potřebuješ jít ještě hlouběji. Provedu tě krajinou tvé podvědomé mysli, kde najdeš odpovědi, které hledáš. Odhalíme společně příčinu toho, co tě ve tvé snaze brzdí.