Pojďme společně objevit sebejistou ženu ve tvém nitru

Anna Lukšová, autorka

Stáhni si audiovizualizaci zdarma

Sama jsem se dlouho trápila se svým životem. Dostala jsem se do dluhů, měla jsem za sebou několik zpackaných vztahů, krachující podnikání a totálně nízkou sebedůvěru.

V životě jsem překonala 3 mezníky:

1. Vybudovala jsem své první podnikání. Během několika měsíců se rozpadlo, jako domeček z karet. Bylo to mou vlastní blbostí. Málem jsem skončila na ulici. Postavila jsem se znovu na vlastní nohy.

2. Půl roku jsem žila s mužem, se kterého se vyklubal sňatkový podvodník. Neměla o tom ani tušení. (Maskoval to velmi dobře.) Díky změně jsem vědomě našla svou spřízněnou duši

3. Měsíc před porodem jsem se dozvěděla, že se mé dítě narodí na 99 % mrtvé. Syn se narodil naprosto zdravý, s drobnou genetickou vadou, která mu nebrání žít plnohodnotný život. Já tyto okamžiky zvládla bez jakýchkoliv léků a psychické újmy. 

Změna začala v mém myšlení a díky tomu jsem si vybudovala prosperující podnikání, našla vztah, který jsem si přála a traumatické těhotenství zvládla bez antidepresiv. 

Rozhodla jsem se začít pomáhat ve velkém a rozjela svoje první kurzy a online semináře. Doteď jsem pomohla více než 2000 spokojeným klientkám. Pravidelně koučuji, věnuji se lidem a pořádám přednášky.

Začínala jsem jako ztroskotanec bez budoucnosti, a s dluhy. A nyní jsem vyhledávanou konzultantkou v Čechách i na Slovensku. Ráda pomohu i tobě.

Jak ti mohu pomoci

  • Koučink
    Chceš udělat v životě změnu? Ať už je to v oblasti vztahů, peněz, práce, podnikání nebo sebevědomí? Pomůžu ti s ujasněním cílů, vizí, s využitím tvého vnitřního potenciálu.
  • Konzultační sluzby
    Teorii společně převedeme do praxe, abys viděla výsledek na vlastní oči a dosáhla svého cíle.
  • Terapie
    Veškeré výzvy se skrývají ve tvém nitru. Pokud je chceš odhalit, potřebuješ se dostat přímo ke své vnitřní moudrosti. Provedu tě krajinou tvé podvědomé mysli, kde najdeš odpovědi, které hledáš.