Jsem Ani

a vítám Tě na svém webu

Ani Lukšová

Mám za sebou studium na konzervatoři a žurnalistiku na vysoké škole. Přesto jsem se rozhodla věnovat trochu jinému oboru. 

Jak šel čas, několikrát v životě jsem zažila okamžiky, které se zdály bezvýchodné.  V tomto období jsem začala hledat odpovědi na rozličné životní otázky, aby mi pomohly k pochopení hlubších souvislostí, které nejsou na první pohled vidět, ale přesto dokáží ovlivnit každodenní život.

Zaujala mě práce se záznamy duše. Začala jsem pátrat ve svých záznamech po odpovědích, na rozličná témata a situace, z jiné perspektivy. V okamžicích, které vypadaly bezvýchodně, mě podpořily v pochopení. 

S čím ti ráda pomůžu

 • Načtení darů duše

  Pochopíš své opravdové dary a přednosti. Uvědomíš si, pro co si k tobě druzí lidé chodí a co potřebují. Objevíš své skutečné poslání na úrovni duše.

 • Rychlý vhled z Akáši

  Potřebuješ rychlou odpověď na situace, které teď aktuálně řešíš? Pak využij možnosti rychlého vhledu ze záznamů duše. Můžeš se ptát na jedno téma do hloubky, nebo na 3 otázky, na které ti stručněji odpovím ze záznamů tvé duše.

 • Odhal sebe sama, na úrovni duše

  Chceš snadněji proniknout do tajů své duše? Odhalit na úrovni přirozeného bytí, co způsobuje tvé životní výzvy? Pak je terapie pro duši právě pro tebe. Pomůžu ti nahlédnout přímo do záznamu tvé duše, kde se společně podíváme na tvé limity z jiné perspektivy, než je vidíš ty teď.

 • Jméno duše

  Chceš načíst jméno své duše? Ke jménu ode mě získáš i vysvětlení každého písmena zvlášť. Odhalíš tak, proč tvá duše reaguje rozličnými způsoby.

 • Životní lekce duše

  Když víš, jaká konkrétní lekce to je, dokážeš se zkušenostmi posouvat rychleji, vnímat více souvislostí a jít za tím, co tvá duše opravdu chce. Možna jsi zvědavá a chceš vědět, jakou životní lekci si tvá duše zvolila. Pak jsi tady správně. Pomůžu ti odhalit toto “tajemství” přímo z tvých Akášických záznamů.

Upozornění:  Nejsem klinický psycholog. Při své práci řeším lidské osudy, životní situace a pracuji s energiemi v těle, ale tyto techniky nenahrazují odbornou lékařskou nebo komplexní klinickou psychologickou a psychiatrickou péči. Dávám doporučení, vysvětlení, ale jak klient s radami a svým dalším životem a zdravím naloží, je jen a pouze jeho vlastní odpovědnost.