Pojďme společně objevit

TVÉ AUTENTICKÉ PODNIKÁNÍ

Ani Aramelis Lukšová

Jsem certifikovaná koučka, terapeutka a meditační trenérka. Pomáhám ženám, které chtějí vybudovat své autentické podnikání a postavit se do své vnitřní síly. 

Vzdělání pro svou profesi jsem získala studiem:

 • Oneness university v Indii
 • Vysoké školy humanitas v Sosnowci
 • 6 měsíčním studiem NLP Mistr praktikant / terapeut
 • Kurz NLP kouč / praktikant
 • Certifikačním kurzem Soul realignment and akashic records reading

Ale především osobními zkušenostmi, kterými jsem si ve svém životě prošla. 

Sama jsem se dlouho trápila se svým životem. Dostala jsem se do dluhů, měla jsem za sebou několik zpackaných vztahů, krachující podnikání a totálně nízkou sebedůvěru.

V podnikání jsem si prošla několika fázemi:

1. Vybudovala jsem své první podnikání. Během několika měsíců se rozpadlo, jako domeček z karet. Bylo to mou vlastní blbostí. Málem jsem skončila na ulici, bez prostředků. Postavila jsem se znovu na vlastní nohy.

2. Začala jsem vydělávat, ale částky odpovídaly spíše přivýdělku. I když jsem se snažila, plácala jsem se v podnikání celých 5 let. 

3. Objevila jsem své autentické já, na úrovni podnikání, bez zkostnatělých nalajnovaných strategií a postavila se do vlastní síly. 

Rozvíjím schopnost objevit své silné stránky na úrovni duše a skrze sebejistotu si stoupnout do své vnitřní síly. 

Naplňuju přednosti a plán své Duše
a naučím to i Tebe.

Jak ti mohu pomoci

 • Mentální koučnik

  Jsem profesionální koučka a pomáhám v různých životních oblastech. Chceš udělat v životě změnu? Ať už je to v oblasti vztahů, peněz, práce, podnikání nebo sebevědomí? Pomůžu ti s ujasněním cílů, vizí, s využitím tvého vnitřního potenciálu.

 • Konzultace / mentoring

  Teorii společně převedeme do praxe, abys viděla výsledek na vlastní oči a dosáhla svého cíle. Řešíš náročnou nebo neočekávanou situaci? Poskytnu ti pohled z druhé strany a pomůžu k vidění dalších možností daných situací.

 • Terapie

  Možná potřebuješ jít ještě hlouběji. Provedu tě krajinou tvé podvědomé mysli, kde najdeš odpovědi, které hledáš. Odhalíme společně příčinu toho, co tě ve tvé snaze brzdí.

 • Lázně pro duši

  Chceš snadněji proniknout do tajů své duše? Odhalit na úrovni přirozeného bytí, co způsobuje tvé životní výzvy? Pak jsou lázně pro duši právě pro tebe.