Pojďme společně objevit

TVÉ AUTENTICKÉ PODNIKÁNÍ

Ani Aramelis Lukšová

Jsem certifikovaná koučka a mentální terapeutka. Pomáhám ženám, které chtějí vybudovat své autentické podnikání a postavit se do své vnitřní síly. V oblasti podnikání se pohybuji přes 10 let. 

Vzdělání pro svou profesi jsem získala studiem:

 • Oneness university v Indii
 • Vysoké školy humanitas v Sosnowci
 • 6 měsíčním studiem NLP Mistr praktikant / terapeut
 • Kurz NLP kouč / praktikant
 • Certifikačním kurzem Soul realignment and akashic records reading

Ale především osobními zkušenostmi, kterými jsem si ve svém životě prošla. 

Svou první zkušenost s podnikání jsem měla už v roce 2009. 

V podnikání jsem si prošla několika fázemi:

1. V roce 2009 jsem vytvořila své první podnikání. Během roku se rozpadlo, jako domeček z karet. Udělala jsem několik neuvážených rozhodnutí, které mi způsobilo velké dluhy, ještě coby studentce na vysoké škole. Tehdy jsem se zařekla, že se raději nechám zaměstnat. 

2. V roce 2012 jsem se v podnikatelské oblasti začala ocitat znova. Zažila jsem vzlety i pády. A občas to bylo krušné. Pamatuju si doby, kdy jsem musela vyjít s 200 Kč na týden. 

3. V roce 2016 jsem našla své ideální téma. Začala jsem vydělávat, ale částky odpovídaly spíše přivýdělku. I když jsem se snažila, plácala jsem se v podnikání celých 5 let. 

3. Začátkem roku 2021 jsem objevila své autentické já, na úrovni duše. Začala jsem podnikat bez zkostnatělých a nalajnovaných strategií a dovolila si vzít zpět svou vnitřní sílu. Využívám k tomu silných stránek své duše a tvořím si podnikání, které mi přináší naplnění, radost a hojnost. 

Jak ti mohu pomoci

 • Mentální terapie

  Pomůžu ti s ujasněním cílů, vizí, s využitím tvého vnitřního potenciálu. Vědomě vytáhneme na povrch dary na úrovni duše a vytvoříme tak podnikání, které je v plném souladu s tebou.

 • Konzultace / mentoring

  Teorii společně převedeme do praxe, abys viděla výsledek na vlastní oči a dosáhla svého cíle. Řešíš náročnou nebo neočekávanou situaci? Poskytnu ti pohled z druhé strany a pomůžu k vidění dalších možností daných situací.

 • Podnikatelský upgrade

  Pochopíš a zvědomíš si souvislosti, které tě brzdí v podnikatelském růstu. ` Vydáme se společně vstříc tvým vnitřním limitům. Zaměříme se na strategie, které jsou v souladu s tvým nitrem. Setkáme se společně s tvou duší a podíváme se jejíma očima přímo na tvé podnikání.

 • Načítání ze záznamů duše

  Chceš snadněji proniknout do tajů své duše? Odhalit na úrovni přirozeného bytí, co způsobuje tvé životní výzvy?

Rozvíjím schopnost objevit své silné stránky na úrovni duše a skrze sebejistotu si vzít zpět svou vnitřní sílu v podnikání. 

Naplňuju přednosti a plán své Duše
a naučím to i Tebe.