Pojďme společně objevit

TVOU NEJLEPŠÍ VERZI

Ani Aramelis Lukšová

Jsem certifikovaná koučka a mentální terapeutka. Pomáhám ženám, které chtějí změnit svůj život a stát se nejlepší verzí sebe sama. 

Vzdělání pro svou profesi jsem získala studiem:

 • Oneness university v Indii
 • Vysoké školy humanitas v Sosnowci
 • 6 měsíčním studiem NLP Mistr praktikant / terapeut
 • Kurz NLP kouč / praktikant
 • Certifikačním kurzem Soul realignment and akashic records reading

Ale především osobními zkušenostmi, kterými jsem si ve svém životě prošla. 

Svou první zkušenost s podnikání jsem měla už v roce 2009. 

V podnikání jsem si prošla několika fázemi:

1. V roce 2009 jsem vytvořila své první podnikání. Během roku se rozpadlo, jako domeček z karet. Udělala jsem několik neuvážených rozhodnutí, které mi způsobilo velké dluhy, ještě coby studentce na vysoké škole. Tehdy jsem se zařekla, že se raději nechám zaměstnat. 

2. V roce 2012 jsem se v podnikatelské oblasti začala ocitat znova. Zažila jsem vzlety i pády. A občas to bylo krušné. Pamatuju si doby, kdy jsem musela vyjít s 200 Kč na týden. 

3. V roce 2016 jsem našla své ideální téma. Začala jsem vydělávat, ale částky odpovídaly spíše přivýdělku. I když jsem se snažila, plácala jsem se v podnikání celých 5 let. 

3. Začátkem roku 2021 jsem objevila své autentické já. Začala jsem podnikat bez zkostnatělých a nalajnovaných strategií a dovolila si vzít zpět svou vnitřní sílu. Využívám k tomu silných stránek své duše a tvořím si podnikání, které mi přináší naplnění, radost a hojnost. 

Jak ti mohu pomoci

 • Mentální terapie

  Pomůžu ti s ujasněním cílů, vizí, s využitím tvého vnitřního potenciálu. Vědomě vytáhneme na povrch dary na úrovni duše a vytvoříme tak podnikání, které je v plném souladu s tebou.

 • Konzultace / mentoring

  Teorii společně převedeme do praxe, abys viděla výsledek na vlastní oči a dosáhla svého cíle. Řešíš náročnou nebo neočekávanou situaci? Poskytnu ti pohled z druhé strany a pomůžu k vidění dalších možností daných situací.

 • Načítání ze záznamů duše

  Chceš snadněji proniknout do tajů své duše? Prostřednictvím individuálního čtení ze záznamů duše získáš odpovědi na své životní otázky.

Rozvíjím schopnost objevit své silné stránky na úrovni duše a skrze sebejistotu si vzít zpět svou vnitřní sílu.

Naplňuju přednosti a plán své Duše
a naučím to i Tebe.