Život podle plánu duše

Navazující čtení z Akášických záznamů

Máš za sebou základní čtení a vnímáš, že chceš žít naplno podle potenciálu své duše? Pak je právě pro tebe toto navazující čtení. Vybrat si můžeš jednu oblast, které se budeme během společného sezení věnovat. 

Zaměřit se můžeme na jedno z těchto témat

Kdy čtení absolvovat

Doporučuji dát si pauzu, po základním čtení alespoň 30 dní. Informace si potřebují sednout a zapadnout tam, kam je potřeba. Pokud by ses naráz přehltila informacemi, nepřineslo by ti čtení požadovaný účinek. 

Tato témata doporučuji absolvovat po základním čtení, kdy společně vrátíme duši do původního stavu. Na tomto základě pak můžeme dále stavět. Pokud ještě nemáš základní čtení (dříve terapie pro duši) za sebou více informací o něm najdeš tady>>

Co jsou záznamy duše

Záznamy duše si můžeš představit jako knihovnu, kde jsou ukryty veškeré informace o všech bytostech. Je to jakési energetické pole, kde je zaznamenáno vše, co se potřebuješ o sobě dovědět. Ukrývají v sobě moudrost vědomí a podstatu bytí. Zaznamenáno je tady úplně vše. 

Je to jakýsi vesmírný  internetový prohlížeč, kde si můžeš vygooglit, co zrovna potřebuješ vědět. Můžeš v nich najít odpovědi na otázky, proč jsi tady a jak život využít ke svému vlastnímu naplnění. Dozvíš se, jak manifestovat hojnost ve hmotě a začít konečně žít život v lekosti a hojnosti.

Vstup do záznamů duše neslouží k předvídání budoucnosti, ale k hlubšímu pochopení souvislostí, které ti mohou pomoci vytvořit lepší budoucnost. 

Do tvých záznamů můžu nahlížet pouze s tvým vědomým souhlasem (je to ochrana, aby se do nich nedostala nepovolaná osoba). Tvůj souhlas získá tím, že vyplníš objednávkový formulář a zaplatíš fakturu.

Jak to v praxi bude vypadat?

Vyplň objednávkový formulář (včetně data a místa narození, které potřebuji k přesnému vyhledání v záznamech). Pokud žiješ v zahraničí a chceš platit v eurech, pod formulářem klikni na tlačítko “chci platit v eurech”.

Po zaplacení objednávky se domluvíme na konkrétním termínu a tématu společného čtení (v délce 60 minut), kdy si zavoláme prostřednictvím videohovoru na WhatsAppu (případně dle dohody). Můžeš se ze záznamů zeptat i na další otázky, které tě budou zajímat.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Upozornění:  Při své práci řeším lidské osudy, životní situace a pracuji s energiemi v těle, ale tyto techniky nenahrazují odbornou lékařskou nebo komplexní klinickou psychologickou a psychiatrickou péči.
Dávám doporučení, vysvětlení, ale jak klient s radami a svým dalším životem a zdravím naloží, je jen a pouze jeho vlastní odpovědnost.