Lázně pro duši

I duše touží být hýčkaná

Opečování duše

Chceš snadněji proniknout do tajů své duše? Odhalit na úrovni přirozeného bytí, co způsobuje tvé životní výzvy? Pak jsou lázně pro duši právě pro tebe. 

Po opečování budeš stejná, a přece jiná. Vyladíš svou přirozenou intuici. Ta tě povede přesně tam, kam potřebuješ. Začne se projevovat mnohem výrazněji. Snadněji se tak dostaneš k příležitostem, které jsi dosud hledala. Možná tě ještě ani nenapadly. Pochopíš, proč ti některé věci jdou snadněji. Jednodušeji je tak začneš aplikovat do svého každodenního života. Samotné opečování provádím metodou podle Štěpánky Vernerové. 

Co ti lázně pro duši přinesou?

To je pouze zlomek toho, v čem ti mohou být lázně pro duši nápomocné. Zaměřit se společně můžeme také na témata, jako jsou zdraví, práce a podnikání, nalezení životního poslaní a sebejistoty na úrovni duše.

Jak to bude probíhat?

Jak to v praxi bude vypadat?

Vyplň objednávkový formulář. Po připsání platby se domluvíme na termínu společného online hovoru, kde si během 30 minut společně stanovíme záměr opečování. Samotné Opečování se děje bez přímého spojení. Po skončení Ti napíši zprávu o průběhu a načtu z Akášických záznamů odpověď na otázku, co Tvoje duše potřebuje teď konkrétně vědět.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.