Kdo jsi na úrovni duše

Základní čtení z Akášických záznamů

Máš občas dojem, že se odkláníš od své životní cesty?  V praxi se to projevuje tak, že ti život hází “klacky pod nohy”. Jenže ve skutečnosti tě tvé Vyšší vedení upozorňuje, že se vychyluješ ze své životní cesty (tu, kterou si duše vybrala, než se inkarnovala do této zkušenosti).

Tuto situaci můžeš změnit. Díky uvědomění a vědomému přenastavení svého záměru, abys naplno využila svého potenciálu duše. Následně pak můžeš zaznamenat zlepšení na úrovni vztahů, profese i zdraví. 

V základního čtení získáš

Co jsou záznamy duše

Záznamy duše si můžeš představit jako knihovnu, kde jsou ukryty veškeré informace o všech bytostech. Je to jakési energetické pole, kde je zaznamenáno vše, co se potřebuješ o sobě dovědět. Ukrývají v sobě moudrost vědomí a podstatu bytí. Zaznamenáno je tady úplně vše. 

Je to jakýsi vesmírný  internetový prohlížeč, kde si můžeš vygooglit, co zrovna potřebuješ vědět. Můžeš v nich najít odpovědi na otázky, proč jsi tady a jak život využít ke svému vlastnímu naplnění. Dozvíš se, jak manifestovat hojnost ve hmotě a začít konečně žít život v lekosti a hojnosti.

Vstup do záznamů duše neslouží k předvídání budoucnosti, ale k hlubšímu pochopení souvislostí, které ti mohou pomoci vytvořit lepší budoucnost. 

Do tvých záznamů můžu nahlížet pouze s tvým vědomým souhlasem (je to ochrana, aby se do nich nedostala nepovolaná osoba). Tvůj souhlas získá tím, že vyplníš objednávkový formulář a zaplatíš fakturu.

 

Milá Ani, toto čtení mi pomohlo pochopit, další nezodpovězené otázky
a uvědomit si propojení různých světů a našich duší. Děkuji

Jiří

 

Jak to v praxi bude vypadat?

Vyplň objednávkový formulář (včetně data a místa narození, které potřebuji k přesnému vyhledání v záznamech). Pokud žiješ v zahraničí a chceš platit v eurech, pod formulářem klikni na tlačítko “chci platit v eurech”.

Po zaplacení objednávky si z tvých záznamů načtu potřebné informace (profil duše), které potřebujeme k tomu, abychom společně objevily jádro tvých výzev. 

Následně se domluvíme na konkrétním termínu společného čtení (v délce 60 minut), kdy si zavoláme prostřednictvím videohovoru na WhatsAppu (případně dle dohody). Můžeš se ze záznamů zeptat i na další otázky, které tě budou zajímat. 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Upozornění:  Při své práci řeším lidské osudy, životní situace a pracuji s energiemi v těle, ale tyto techniky nenahrazují odbornou lékařskou nebo komplexní klinickou psychologickou a psychiatrickou péči.
Dávám doporučení, vysvětlení, ale jak klient s radami a svým dalším životem a zdravím naloží, je jen a pouze jeho vlastní odpovědnost.