Jméno duše

Každá duše má své jedinečné jméno

Když se narodíš, dostaneš jméno, které tě provází celý život. Stejně tak se stalo i při zrodu tvé duše. Duše získala své jméno, které ji provází vstříc její existencí. 

Jméno duše je energie, která ti pomáhá otevírat bránu k plnému potenciálu duše. Možna už delší dobu uvažuješ a chceš vědět, jak se tvá duše jmenuje. Pak jsi tady správně. Načtu tvé jméno přímo z tvých záznamů duše. 

V rámci této služby získáš

Co jsou záznamy duše

Záznamy duše si můžeš představit jako knihovnu, kde jsou ukryty veškeré informace o všech bytostech. Je to jakési energetické pole, kde je zaznamenáno vše, co se potřebuješ o sobě dovědět. Ukrývají v sobě moudrost vědomí a podstatu bytí. Zaznamenáno je tady úplně vše. 

Vstup do záznamů duše neslouží k předvídání budoucnosti, ale k hlubšímu pochopení souvislostí, které ti mohou pomoci vytvořit lepší budoucnost. 

Díky vědomému propojení se jménem duše poznáš hlouběji sama sebe, na nejvyšší úrovni svého Bytí. 

Jak to v praxi bude vypadat?

Vyplň objednávkový formulář (včetně data a místa narození, které potřebuji k přesnému vyhledání v záznamech). Pokud žiješ v zahraničí a chceš platit v eurech, pod formulářem klikni na tlačítko “chci platit v eurech”.

Jméno duše + jeho charakteristiku + energetický kód ti zašlu do e-mailu, který uvedeš v objednávce do 14 dnů od zaplacení objednávky. 

Energetický kód

K jménu duše ode mě navíc získáš energetický kód na míru, v obrazové podobě. Tento kód ti bude připomínat tvůj záměr a pomůže ti spojit se se svou duší, na vědomé úrovni. Je jedinečně vytvořen přímo ke tvému jménu. 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.