Jak se přestat trápit

Ptáte se občas sami sebe, co by bylo kdyby? Ten pocit, kdy si říkáte, jak by to asi vypadalo, kdyby…

Za tři tečky si dosaďte myšlenku, nad kterou často přemýšlíte. Jak se přestat trápit? Mám pro vás pomocníka ve formě otázky. Jaká to je? To vám prozradím ve videu.

Otázka, která vám usnadní život

Máte občas dilema, kdy si říkáte, že vás určitá myšlenka stále užírá? Je to tak, že mám pravdu? Každý z nás tuto situaci občas zažije. Bez ohledu na to, v jaké fázi osobního rozvoje se právě teď nachází.

Jak z toho ven, aby vás tato situace dlouho netrápila? Zeptejte se sami sebe na otázku: Můžu tuto situaci, nějakým způsobem, ovlivnit? Tím, že něco konkrétního udělám?

Pokud je odpověď ano, tak to udělejte. Ovlivněte nějakým způsobem tuto situaci. Pokud je odpověď ne, přestaňte se tím zabývat. Některé situace zkrátka ovlivnit nemůžeme. Můžeme na ně pouze reagovat.

Buďte laskavé ke svému imunitnímu systému

Když se budete užírat něčím, co není ve vašich silách změnit, bude tím velmi trpět váš imunitní systém. Začnete tak být ještě náchylnější k nemocem. Začnete trpět depresemi a vaše životní energie bude rapidně klesat.

Jak aplikovat do praxe

Ze začátku si tuto otázku pokládejte pravidelně. I když vás tato situace bude trápit, přestože ji nemůžete ovlivnit, začne si vaše podvědomí vytvářet návyk. Postupně začnete vědomě přicházet na to, že se přestáváte zabývat situacemi, které ovlivnit nemůžete.

Chce to cvik. Když si ho vybudujete, získáváte první klíč k sebejistějšímu životu.

Klikněte na obrázek a stáhněte si tahák zdarma
Anna Lukšová
Pomáhám (nejen) ženám stát se sebejistější, přitažlivější a úspěšnější. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře