Energetické přeladění prostoru

Načítání a očista z Akášických záznamů nemovitosti

I nemovitosti mají své záznamy

Přitahují nás vlastnosti, které jsou s námi vibračně sladěny. Posunula ses na úrovni duše, ale přesto máš pocit, že se na některých místech necítíš dobře. Možná ses stala více vnímavou na své prostředí, především, pokud je sdíleno s dalšími lidmi (členy rodiny, kolegy…) Proběhla u tebe energetická změna, ale tvůj majetek zůstal stejný.

Jaké můžou být příčiny energetického zanesení nemovitosti?

Jak energetická očista probíhá

Z Akášických záznamů načtu informace k prostoru, který si určíš. Následně provedu energetický přepis v záznamech tvé nemovitosti, aby se na fyzické úrovni odbouraly příčiny problémů, které v rámci svého prostoru řešíš.  

K energetické očistě (aktivaci) nepotřebuješ být fyzicky přítomná. Jediné, co po tobě budu potřebovat, je adresa tvé nemovitosti, pro vyhledání v záznamech. Po vyhledání potřebných informací ze záznamů a energetické očistě ti zašlu pdf s informacemi, které jsem stáhla a další podrobnosti o energetickém přepisu v záznamech, který jsem provedla. 

Abych se dostala do záznamů tvých prostorů, potřebuješ je energeticky vlastnit. To znamená, že tyto prostory jsou pronajaty tebou (ty platíš nájem), nebo je fyzicky vlastníš. V opačném případě potřebuji svolení majitele nebo pronajímatele. 

Jak to v praxi bude vypadat?

Vyplň objednávkový formulář (včetně přesné adresy nemovitosti, kterou potřebuji k přesnému vyhledání v záznamech).

Energetickou očistu i se zpracováním dostaneš do 14 dní od zaplacení objednávky a posílám do uvedené e-mailové schránky. Ze záznamů tvých nemovitostí nemůže nikdo číst, bez tvého souhlasu. Souhlas získávám tím, že si ode mě rozbor objednáš. 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.