Chcete se stát okouzlující a být přirozeně charismatická

jako Oprah Winfrey nebo Sophia Loren ?

Mám pro vás dobrou zprávu. Charisma je dovednost, která se dá jednoduše naučit. Dlouho jsem uvažovala, jak vám v tom můžu pomoci.

Proto jsem pro vás vytvořila pomocníka - Deník pro přirozené charisma. Během 21 dní vám pomůže odkrýt přirozené kouzlo osobnosti, které máte skryto ve svém nitru. 

Co mi deník přinese?

Kouzlo osobnosti

Díky přirozené sebejistotě začnete na své okolí působit jako magnet

Přirozenou změnu

Stanete se charismatickou a sympatickou ženou. Změnu pocítíte v osobní i profesní rovině

Jasné praktické kroky

Díky přesným otázkám budete mít jasno, na co konkrétně se potřebujete zaměřit, abyste se stala přirozeně charismatická.

V jaké formě deník dostanu?

Deník vám pošlu ve formátu pdf

 
Pak už jen stačí vytisknout, udělat si na sebe prostor, každý den si napsat odpovědi na otázky a mít tak přehled, co je pro vás aktuálně nejdůležitější.

Stanete se tak přirozeně sebejistou ženou, s přirozeným kouzlem osobnosti. 🙂

Kolik mě Deník bude stát?

Deník dnes pořídíte za

297 Kč

K deníku vám přidám ještě tento praktický bonus

Přirozeně okouzlující

audio v hodnotě 299 Kč

SAMOSTATNĚ NEDOSTUPNÉ

V tomto bonusovém audiu vám názorně ukážu, jak být přirozeně okouzlující, v každé situaci.  Díky přesně mířeným příkladům se stanete jednoduše charismatická i vy. 

Díky Aničce jsem si uvědomila, co potřebuji změnit. Maličkosti, které dělají velké věci, až jsme je v každodenním životě zapomněli používat. Díky tomuto deníku si je připomenete a následně aplikujete do svého života.
Pavla

Nejlepší doba, pro vaše přirozené kouzlo osobnosti, je teď. Protože "až potom" už může být pozdě. Udělejte první krok a vykročte vstříc přirozenému charisma.

 

Svůj život si utváříte každým okamžikem. Začněte vnímat více sama sebe a zaměřujte se na své přirozené kouzlo osobnosti. Díky tomuto deníku vám to půjde jedna báseň. 

Klikněte na tlačítko „Koupit deník“ a na následující stránce vyplňte pečlivě své údaje a zaplaťte objednávku prostřednictvím bankovního převodu nebo kartou. Deník vám přiletí e-mailem ve formátu pdf ihned po připsání platby na účet.