Dary duše

Zjisti, kdo skutečně jsi, na úrovni své duše

Odhal dary své duše

V momentě roztříštění prvotního zdroje vznikly duše, které mají různé projevy. Tyto jim umožňují prožívat sebe sama ve své nejhlubší podstatě. Tvoje dary duše jsou stejné a neměnné ve všech inkrancích. Pokud je neznáš, pak vlivem omezujících programů, limitů, bloků a ega děláš nevědomá rozhodnutí, které jsou v rozporu s přirozeností tvé duše.

To způsobuje, že si nedovoluješ k sobě pustit božskou energii, a tím i hojnost. Když víš, kdo jsi na úrovni duše, je pro tebe snadné rozhodovat se tak, aby tvůj život byl plně v souladu s tebou.

Co přinese odhalení darů duše právě tobě?

Rozbor darů duše obsahuje

Jako bonus ode mě získáš i energetickou aktivaci tvých darů, abys z nich začala mít konečně maximální užitek a využila je ve prospěch svého nejautentičtějšího Já.

Jak zjišťuji tvé dary duše

Všechny informace o tvé duši stahuji z Akášických záznamů, ve kterých je zaznamenáno naprosto vše.
Z tvých akášických záznamů nemůže nikdo číst bez tvého svolení. Svolení od tebe získávám na základě tvé zaplacené objednávky. Nepotřebujeme se spojovat napřímo, vše probíhá na dálku.

Součástí je i energetická aktivace darů duše do tvojí aury se záměrem, pro nejvyšší přínos darů ve tvém profesním a osobním životě.

Samotná aktivace

Máš už dary duše načteny z minulosti a vnímáš, že se neposouváš tak, jak bys potřebovala? Můžeš využít samostatné energetické aktivace, zadáním v objednávce. Aktivace uožní jejich projevení ve fyzické realitě. Začnou ti více chodit podněty, co potřebuješ udělat, abys jednala se svými dary v souladu. Aktivaci provádím energetickým zápisem do aury a zápisem do tvých záznamů duše. 

Po připsání platby se s tebou spojím s podrobnostmi. Aktivace probíhá na dálku. Součástí aktivace je písemný výstup, který ti po aktivaci zašlu do e-mailu

Konzultace k načteným darům duše

Máš už dary duše načteny z minulosti a potřebuješ k nim další doplňující informace ze svých záznamů? Pak je právě pro tebe samostatná konzultace, v délce 60 minut. Zaměříme se společně na otázky, které tě k tomuto tématu zajímají a případné bloky a limity, které ti brání, abys svých darů využívala naplno, ve fyzické realitě.

Jak to v praxi bude vypadat?

Vyplň objednávkový formulář (včetně data a místa narození, které potřebuji k přesnému vyhledání v záznamech) a vyber si variantu.

Rozbor vyhotovuji do 14 dní od zaplacení objednávky a posílám do uvedené e-mailové schránky (v případě varianty s konzultačním rozborem se následně domluvíme na termínu, kdy se potkáme).  Z tvých záznamů nemůže nikdo číst, bez tvého souhlasu. Souhlas získávám tím, že si ode mě rozbor objednáš. 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.