5 návyků přirozeně sebejisté ženy

Vsadím se, že už tě mnohokrát napadlo, v čem jsou přirozeně sebejisté ženy jiné než ty. Že se jim daří vše, na co sáhnou, mají chlapa, o kterém ty jen sníš a v práci se jim daří, nebo mají prosperující podnikání.

Často si řekneš, že na první pohled nevypadají až tak vyjímečně. Co dělají jinak? Osvojily si totiž těchto 5 návyků přirozeně sebejisté ženy. A používají je den co den. Jaké to jsou? Dozvíš se v tomto článku.

5 návyků přirozeně sebejisté ženy

Co se ti vybaví u pojmu sebejistá žena? Je to krásná modelka, úspěšná podnikatelka, nebo na první pohled dokonalá žena? Chyba lávky. Často jsou to ženy, do kterých bys to ani neřekla.

Když takovou ženu vidíš po boku krásného muže, říkáš si: “Co na ní má? Ona odhalila tajemství. Používá 5 návyků přirozeně sebejisté ženy. A sledování módních trendů, dokonalá postava ani bezchybné líčení sem rozhodně nepatří.

1. návyk – Sama sebou v každé situaci

Nenechá si diktovat, co kdy a jak má dělat. Co si oblékat a jaký nejnovější módní trend vyzkoušet. Ví sama, co jí sluší a řídí se tím.

Diety jsou pro ni tabu. Je sama sebou a přirozená. Poslouchá své tělo a dovoluje si být sama sebou, v plné autenticitě.

2. návyk – Kontrola a rovnováha

Jasně ví, kdy potřebuje pracovat a kdy je čas odpočívat. Když je vyčerpaná, odpočívá. Nejede na 120 % jen proto, aby byla dokonalá žena, matka a partnerka. I přesto, že má doma děti a nemá paní na hlídaní. Dokáže si udělat čas na relaxaci, i kdyby to mělo být jen 15 minut ve vaně.

Často ráda medituje nebo cvičí jógu. Je jí jasné, že si potřebuje zpracovat své myšlenky. Aby pracovaly v její prospěch. Vnímá, jak o sobě každý den přemýšlí. 

3. návyk – Vybírá si lidi kolem sebe

Přirozeně sebejistá žena se vyhýbá toxickým lidem. Pečlivě si vybírá lidi, které má kolem sebe. Pokud ji stahují dolů, přeruší s nimi kontakt. Je si plně vědomá, že se její život odvíjí od života jejich pěti nejbližších přátel.

Dokáže se obklopit lidmi, které ji dokáží podpořit. A lidi, kteří ji stahují dolů, pouští ze svého života.

4. návyk – Vědomě o sebe pečuje

Věnuje se sobě, ale nepotřebuje před zrcadlem trávit hodiny. Pečlivě si vybírá co jí, protože chce dát svému tělu to nejlepší, aby dobře fungovalo.

Používá kvalitní kosmetiku (neznamená to, že do ní musí vrazit celý svůj měsíční příjem). Ví, jak zvýraznit své přednosti. Dokáže si najít něco, co ji nabíjí. Ať už je to zajímavá knížka, procházka v přírodě, nebo protahovací cvičení. Dokáže si najít chvilku pro sebe.

5. návyk – Pracuje sama na sobě

Ví, že 100% zodpovědnost za svůj život má ve svých rukou. Dokáže se zaměřit na to, co může změnit. Vzdělává se v osobním rozvoji, sledují sama sebe a pracuje sama na sobě.

Nebojí se dělat chyby. Uvědomuje si, že díky chybám se může hodně naučit a posunout se dál. Je to daleko lepší, než přešlapování na místě. Dává si dostatek času a tuší, že potřebuje být vytrvalá, aby dosáhla svého cíle. Ať už jde o podnikání nebo jakoukoliv životní změnu.

Tvoje proč

Když chceš udělat v životě jakoukoliv změnu, potřebuješ mít jasné proč, které tě bude motivovat. Každá změna se na začátek jeví nepohodlná, ale když máš jasný směr, tak dojdeš do cíle.

Který z návyků je pro tebe teď aktuální? Poděl se v komentáři.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.