Jak si splnit svá přání

Každá z nás má nějaký tajný sen. I ty už sis určitě položila otázku, jak si splnit svá přání. Možná už sis i vygooglila různé techniky jak toho dosáhnout, ale stále se nic moc neděje.

Jak je to možné? Proč to někomu funguje a tobě ne? Jak si splnit svá přání? Na to se zaměříme v tomto článku.

Jak si splnit svá přání

Už sis možná řekla, že se to ostatním dobře říká, ale realita je trochu někde jinde. Podělím se s tebou o svou zkušenost, jak si správně přát. Tuto zkušenost jsem si dovezla ze srdce východní kultury, z Indie, kde jsem studovala na místní univerzitě kurz meditačního trenéra.

V životě jsem zažila několik mezníků, kdy jsem měla velmi silnou touhu splnit si svá přání.Nejsilnějším momentem pro mě bylo období, kdy jsem se, náhle, ve 31 týdnu těhotenství dozvěděla, že se náš syn narodí mrtvý. Pokud si chceš celý příběh přečíst, najdeš ho tady>>.

Jak na to prakticky

Tím nejdůležitějším, čím potřebuješ začít, je víra. Plně důvěřovat procesu, že tě dovede tam, kam zrovna potřebuješ. Nezaměňuj si ho za slovo doufat, to nestačí. Věř každou svou buňkou svého těla. To je základ.

Na co myslíš a dáváš tomu emoce, to si k sobě přitahuješ. Ať se ti to líbí, nebo ne. Říká se tomu zákon přitažlivosti. Věřím, že tento termín určitě znáš. Můžeš si k sobě přitáhnout cokoliv, na co myslíš, co cítíš a čeho se bojíš.

Když žiješ ve strachu, je velká pravděpodobnost, že se ti přepisuje do reality. Ty se divíš, jak je možné, že máš takovou smůlu. Máš v hlavně pevně zafixováno, kdo jsi, kam se můžeš dostat a jaké jsou tvé schopnosti. Možná to znáš, žes byla namotivovaná a někdo ti řekl: Na tohle nemáš, nebo tohle je výsadou jen vybraných.

Tím si pak ve své hlavě tvoříme limity. Často to zvládáš i sama, díky vzorcům, které máš ukryty ze svého dětství.

Jak si správně přát

  • Sleduj své myšlenky

Po dobu 24 hodin sleduj své myšlenky a zapisuj si je. Nemusíš se je snažit hned změnit, jen je pozoruj. Pak si udělej analýzu, co u tebe převládá. Jaké pocity v tobě tyto myšlenky vyvolávají? Až máš jasno v tomto bodě, můžeš pokračovat dál.

  • Napiš si na papír přesnou definici svého přání

Vezmi tužku a papír a napiš si, co si přeješ. Piš v přítomném čase a vyvaruj se záporů. Definuj si přesně, co si přeješ. Mám pro tebe dva příklady. Dosaď si do nich své přání.

Např.:
Nechci už tuto práci která mě nebaví Mám práci, která mě naplňuje.
Nechci už si přitáhnout podobného chlapa, jak byl můj bývalý. Mám po boku muže, který mě miluje a ctí a máme společně naplněný vztah plný lásky a porozumění.

  • věř celou svou bytostí, že se tvé přání splní

Dopřej si prožitek, že už se tvé přání splnilo. Jak se při tom cítíš? Možná se nedokážeš do prožitku úplně vcítit. Pak ti v tom pomůže audiovizualizační set Životní proměny na čtvrtou, který jsem pro tebe sestavila. Více informací najdeš na této stránce>>.

  • vypusť tlak a nechej volně plynout

Možná teď chceš vynaložit všechnu svou sílu na splnění. Čím víc budeš lpět na tom co nemáš, nebo se přehnaně soustředit na splnění, pak celý proces zpomaluješ. Buď si vědoma svého přání, naslouchej svojí intuici (dělej kroky podle toho, co ti říká) a důvěřuj procesu.

  • vnímej i malé úspěchy

Dovol si vnímat i malé úspěchy, které tě přibližují k cíli. Možná to nějakou dobu trvá. Zmapuj si předchozí kroky a kam se tvé přání posunulo. Pokud máš dojem, že stojíš na místě, pak tě některý z procesů brzdí. Vrať se na začátek a zopakuj si předchozí body.

Pokud ani tohle nepomáhá, pak je něco ve tvém nitru, co potřebuješ vytáhnout na povrch. V tom ti dokážu pomoci, stačí mi napsat a domluvíme se individuálně. Nebo se podívej na tuto stránku>>.

Přání se plní

Přeju ti, ať se všechna tvá přání splní. Pokud vnímáš, že potřebuješ jít hlouběji, pak tě zvu do procesu s audiovizualizacemi Životní proměny na čtvrtou. Pomůžou ti ujasnit si sebe sama v důležitých životních oblastech a zavedou tě až do tvého nitra. Způsobí tak urychlení vyplnění ve tvé přítomné realitě.

Chceš se postavit na vlastní nohy a začít něco nového a kreativního? Klikni na obrázek.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.