Existují ještě galantní muži?

Taky tě často napadá, jestli ještě existují galantní muži? Při pohledu kolem sebe si možná říkáš, že už asi vymřeli. Nebo zmizeli s érou stříbrného plátna. Možná si takového muže tajně přeješ, ale realita vypadá jinak.

Jenže … Co když si za to můžeme tak trochu samy?

Galantní muži science fiction nebo realita?

Často máš utkvělou představu, že galantní muži jsou postavy pohádkových princů, nebo dob, kdy se natáčely filmy pro pamětníky. Nebo vyšších vrstev společnosti. Ale ve společnosti, kde se denně pohybuješ, takové muže nevidíš.

Na co se zaměřuješ, přitahuješ. Když máš v hlavě nastaveno, že galantní muži už vymřeli, těžko se s nimi setkáš. A pokud už je potkáš, pak jim nedovolíš být galantní.

Vše závisí na úhlu pohledu

Když se najde muž, který by ti chtěl projevit galantnost, jaká myšlenka ti naskočí? Je úplně jedno, jestli ti podrží dveře od auta, nebo se na tebe usměje. Necháš ho projevit, nebo v jeho chování hledáš postranní úmysly?

Pokud tě pozve do kavárny, necháváš mu prostor, ať ti otevře dveře? Nebo bezmyšlenkovitě a rychle saháš po klice, jako první?

Častým opakováním a snahou o emancipaci muži přestávají potřebu být galantní. Svým chováním jim dáváš najevo, že je k ničemu nepotřebuješ. Oni se možná nějakou dobu budou snažit.

Když jejich snaha nepadne na úrodnou půdu, dřív nebo později snahy vzdají. Nebudou pak mít potřebu být galantní a pomáhat, protože budou mít dojem, že to nikdo neocení.

Dej jim prostor

Muži tě budou rádi opečovávat, když jim dáš tu možnost. Rádi ti podrží dveře nebo pomohou, když je dokážeš ocenit. Budou chtít být galantní, když budou vědět, že mají po svém boku ženu s velkým Ž.

Existují muži, kteří galantní nejsou a nikdy nebudou, protože nechtějí. A možná, že jich kolem sebe máš daleko více. Zeptejte se sama sebe, čím sis si je k sobě přitáhla. Veškeré vztahy v našich životech totiž fungují jako zrcadlo.

Rozvíjej svou ženskost

Vychutnávej si plnými doušky, že jsi žena. Zasloužíš si být opečovávaná, když si to sama dovolíš. Nepotřebuješ nikomu nic dokazovat.

Muži mají rádi ženy, které můžou opečovávat. Nechej se hýčkat od mužů. Když budou chtít být galantní, dovol jim to. Poděkuj jim s úsměvem za laskavost.

Dovol si být dámou

Pokud chceš vedle sebe galantního muže, potřebuješ se stát opravdovou dámou. Hrubý slovník a stále chození v teplácích tomu nepřispěje. Dovol si o sebe pečovat. Galantní muži vedle sebe chtějí mít dámu.

To neznamená, že si budeš na něco hrát a chodit s nosánkem nahoru. Buď sama sebou, v plné autenticitě. Podtrhni svou vnější krásu vhodným outfitem. Pečuj o sebe. Dopřej si občas kosmetiku, nebo jemné líčení.

Vyvaruj se přehnanému sarkasmu a hrubému slovníku. Přestaň se snažit vše zvládat sama. Dovol mužům, ať ti pomohou. Udělají to rádi, když jim to dovolíš.

https://youtu.be/Md0s-QD2cX4

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.